טיפים כיצד להתכונן לסשן צילומים משפחתי

November 09, 2016  •  Leave a Comment

סשן צילומים משפחתי הוא יום נהדר בו כולם נהנים בפארק, בים או סתם בבית, ומתעדים את הרגעים היפים ביחד. הנה כמה טיפים שיהפכו את סשן הצילום למועיל ומהנה.

בחירת המלתחה של המשפחה

לדעתי האישית הכי כדאי ללבוש לצילומים משפחתיים בגדים צבעוניים. צבע הופך את התמונה להיראות חיה ותוססת. עם זאת, אם בכל זאת לובשים גוונים טבעיים רגועים, כדאי לחשוב על הוספת צבע עם אביזרים. בין אם תכשיטים לאמא, כובעים או צעיף לילדים, הדברים האלה יכולים להוסיף את המרכיב המושלם לתמונה.

כדאי גם שכולם יתלבשו בסגנון של הבגדים שהם אוהבים. יש כאלה שאוהבים לקנות לפני הצילום בגד חדש, בשביל ההרגשה הטובה.. אם אתה מרגיש טוב, אתה תיראה טוב, לא?

דבר אחד שכדאי לזכור עם הילדים הוא לוודא שהם חשים בנוח. כפי שכולנו מכירים, אם הם לא מרגישים בנוח, הם לא יסתירו את זה כמונו. ילדים מראים את רגשותיהם, והדבר האחרון שאנחנו רוצים זה פרצופי פרצוף עצובים בתמונות.

 

צילום משפחה בפארק - אפשר להביא גם טרקטורצילום משפחה בפארק או מול היום, הכי כדאי בשעה שלפני השקיעה

בחירת מיקום ושעת הצילומים

ניצול האור הטבעי בחוץ הוא דבר נפלא. אנחנו בסטודיו משתמשים בתאורה טבעית, ומוסיפים לה ״חיזוקים״ כשצריך עם תאורה מקצועית, כך שלמעשה כל מקום יכול להפוך בן רגע לסטודיו מקצועי.

השעה הטובה ביותר לצילום, כפי שכל צלם מקצועי יודע, היא שעה לפני השקיעה (ושעה אחרי הזריחה, למרות שהסיכוי להביא את כל המשפחה בשעה הזו לא גדול...). השעות הללו, הנקראות Golden Hours, מייצרות תאורה אחורית נהדרת ומחמיאה, להבדיל מהתאורה הקשה הקיימת בשעות הצהריים.

מבחינת המיקום כדאי לבחור אזור בקרבת הבית, או אחד שיש לו משמעות מיוחדת למשפחה. חלק מעדיפים את הצילום אפילו בבית.  

 

IMG_5963צילומי סטודיו לילדיםצילום סטודיו של סבתא והנכד - המזכרת המושלמת

מה להביא?

כל מה שרוצים אפשר להביא, איזו שאלה. אפשר ורצוי להביא אביזרי לבוש שונים, צעצועים, גיטרה, בעלי חיים, ספרים, מה לא.. בעיקר כדאי להצטייד בסבלנות, שהיא מילת המפתח. 

 

DSC09162צילום ילדים בסטודיוצילום משפחתי לילדים - הכיף שלהם, השמחה שלנו


Comments

No comments posted.
Loading...